10 LAT 4 RESULTS

Zaczęło się od 3 zapaleńców i prywatnego dwupokojowego mieszkania. Dziś  firma 4 Results wspiera jednocześnie ponad 100 Klientów, zatrudnia najlepszych specjalistów i skutecznie konkuruje z międzynarodowymi korporacjami. 

Firma wystartowała we wrześniu 2005 roku w składzie: Sławomir Błaszczak, Krzysztof Pimpicki i Anna Chojnacka. „Po 3 miesiącach zdobyliśmy pierwszego Klienta – ku naszej radości i zaskoczeniu wdrażaliśmy zmiany na zlecenie m. st. Warszawa w Zespole Żłobków Warszawskich, angażując Dyrektorów kilkudziesięciu placówek w tworzenie wizji i zmian. Miesiąc później rozpoczęliśmy projekt realizowany dla Procter & Gamble kontynuowany przez kolejne 8 lat.  Tak więc już pierwsze miesiące pokazały nam jak ciekawa i różnorodna droga nas czeka” – mówi Prezes Sławomir Błaszczak.

Od początku firma wspiera klientów w usprawnianiu biznesów zarówno w aspektach twardych: optymalizacji produkcji i procesów, jak i miękkich: zarządzaniu, budowaniu zespołów, innowacji.

Dziś, po 10 latach, zespół liczy ponad 60 osób. Mamy na swoim koncie ponad 60 dużych projektów wdrożeniowych u Klientów: trwających wiele miesięcy lub lat, obejmujących znaczną część organizacji i zakończonych konkretnym wdrożeniem, rezultatem biznesowym. Pracowaliśmy dla ponad 150 Klientów z różnorodnych branż: od FMCG, przemysłu i energetyki przez metal, chemię i budownictwo po banki, ubezpieczycieli i centra usług wspólnych (BPO). 

Firma wciąż się rozwija i wspiera Klientów w coraz to nowych wyzwaniach biznesowych, dzięki połączeniu pasji, profesjonalizmu, ciężkiej pracy i wartości.