4 Results wyłącznym dystrybutorem bestsellera „To jest Lean”

Firma 4 Results została jedynym w Polsce partnerem szwedzkiego wydawnictwa Rheologica Publishing, którego nakładem ukazała się w 2011 roku jedna z najlepszych publikacji z zakresu zarządzania „This is Lean”.

Z wynikiem 175 tys. sprzedanych egzemplarzy książka plasuje się na pierwszym miejscu  w sprzedaży książek o zarządzaniu w Szwecji i zbiera pozytywne recenzje. Jak podkreślają eksperci, przewagą publikacji jest fakt, że opisuje filozofię lean, a nie tylko narzędzia.

Publikacja została przetłumaczona na język polski, jednak dotychczas była dostępna wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej z zagranicy.  Teraz publikację można kupić za pośrednictwem 4 Results.

Już od przyszłego roku razem z książką będziemy oferować naszym Klientom Zintegrowany Program Szkolenia „Lean – paradoks efektywności”, składający się z: książki, platformy e-learningowej wraz z testami oraz serii warsztatów utrwalających nabytą wiedzę. Dzięki połączeniu książki ze szkoleniem  managerowie firm łatwiej przyswoją sobie wiedzę na temat Lean, która będzie podana w sposób spójny i jednolity dla wszystkich uczestników Programu.

Cena: 70 zł (+ koszt przesyłki)
przy zamówieniu 10-19 egzemplarzy 65 zł
przy zamówieniu 20+ egzemplarzy 60 zł  

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 Partner 4 Results Ireneszu Biliński zawarł porozumienie z Rheologica Publishing

Recenzje:

Johan Wibergh
Executive Vice President and Head of Business Unit Networks, Ericsson
„ Książka ta opisuje lean w przejrzysty i prosty do zrozumienia sposób. Stosujemy ją w Ericsson na szeroką skalę i polecam ją każdemu, kto szybko chce zrozumieć lean”.

Amelia Cisek
Kierownik działu ciągłego doskonalenia Fabryka Gum Mondelez
„To jest Lean to książka, która przybliża koncepcję lean każdemu w jasny i przystępny sposób. Czytając książkę, nie tylko uczymy się, czym jest lean, ale możemy go wręcz poczuć - świetnie przemawiają przykłady znane nam z życia ( kolejki u lekarza, czy na lotnisku, sortowanie rachunków, mecz piłki nożnej...). Pozycja obowiązkowa dla wszystkich menedżerów – zarówno w firmach produkcyjnych, usługowych, czy użyteczności publicznej. Polecam początkującym”.