Konsultant 4Results prelegentem na Międzynarodowym Kongresie Sprzedaży

Twórca społeczności handlowców Sales Angels - Marcin Grela odpowiadający za usługę rekrutacyjną pracowników działów sprzedaży - wystąpił obok legendy sprzedaży Briana Tracy na Międzynarodowym Kongresie Sprzedaży. 

19 października w Hotelu Gromada Airport w Warszawie zebrało się aż 1300 osób ze świata sprzedaży a temat wystąpienia Marcina "Co wyróżnia najlepszych handlowców" okazał się inspiracją dla wielu z nich.

Marcin podzielił się wynikami badań na temat skutecznych handlowców przeprowadzonych za pomocą testu Reiss Motiation Profile na grupie ponad 300TOP handlowców. Opowiedział jak myślą i działają najlepsi handlowcy w swoich branżach oraz czego mogą nauczyć się handlowcy od sportowców.

Szczególną inspiracją dla uczestników okazały się czynniki motywujące oraz odpowiednia postawa.

Opinie wybranych uczestników:

Kamil: "Zawsze ciekawiło mnie w jaki sposób wyszukać dobrych sprzedawców w biznesie, który prowadzę. Teraz wiem jakie trzy cechy odpowiadają za świetne efekty. Dodatkowo sam wiem na czym się skupić wpracy nad samym sobą".

Krzysztof: "Czego się dowiedziałem? Że coraz bardziej przybliżam się do własnego celu i dzięki temu jestem bogatszy o ten procent wiedzy, którą wykorzystam już teraz; nie jutro, nie za miesiąc, nie za rok tylko teraz".

Kuba: "Czego się nauczyłem? Żeby być jak Michał Anioł, w którego nikt nie wierzył i każdy go skreślał od początku a mimi tego on już w kamieniu widział swojego "Dawida". A moim dłuten jest mój mózg, moja postawa oraz umiejętności".