Książka To jest Lean - paradoks efektywności

Firma 4 Results została jedynym w Polsce partnerem szwedzkiego wydawnictwa Rheologica Publishing, którego nakładem ukazała się w 2011 roku jedna z najlepszych publikacji z zakresu zarządzania „This is Lean”.

Z wynikiem 175 tys. sprzedanych egzemplarzy książka plasuje się na pierwszym miejscu  w sprzedaży książek o zarządzaniu w Szwecji i zbiera pozytywne recenzje. Jak podkreślają eksperci, przewagą publikacji jest fakt, że opisuje filozofię lean, a nie tylko narzędzia.

Publikacja została przetłumaczona na język polski, jednak dotychczas była dostępna wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej z zagranicy.  Teraz publikację można kupić za pośrednictwem 4 Results.

Już od przyszłego roku razem z książką będziemy oferować naszym Klientom Zintegrowany Program Szkolenia „Lean – paradoks efektywności”, składający się z: książki, platformy e-learningowej wraz z testami oraz serii warsztatów utrwalających nabytą wiedzę. Dzięki połączeniu książki ze szkoleniem  managerowie firm łatwiej przyswoją sobie wiedzę na temat Lean, która będzie podana w sposób spójny i jednolity dla wszystkich uczestników Programu.

Cena: 70 zł (+ 17,22 koszt przesyłki kurierem)
przy zamówieniu 10-19 egzemplarzy 65 zł (+ 15,99 koszt przesyłki kurierem)
przy zamówieniu 20+ egzemplarzy 60 zł  (+ 15,99 koszt przesyłki kurierem)

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Zyskaj na czasie

QRM to najskuteczniejsza metoda skracania czasu realizacji (lead time). Pozwala zrewolucjonizować modelowanie i zarządzanie procesami wytwarzania. Metoda jest szczególnie polecana każdej organizacji produkującej w modelu Low Volume / High Mix (do wytworzenia produktu potrzeba wielu komponentów), a także wytwarzającej produkty na zamówienie lub w krótkich seriach.

Rajan Suri opracował przejrzystą i spójną metodę prezentowania strategii QRM przy wykorzystaniu następujących czterech kluczowych koncepcji:

  1. Potęga czasu– olbrzymi wpływ, jaki czas wywiera na całą organizację.
  2. Struktura organizacyjna– w jaki sposób zorganizować przedsiębiorstwo, by skrócić czas realizacji zleceń.
  3. Dynamika systemu– zrozumienie, w jaki sposób współzależności między zleceniami i zasobami wpływają na czas realizacji; dzięki temu można podejmować lepsze decyzje dotyczące mocy przerobowych, wielkości partii produkcyjnych i tym podobnych zagadnień.
  4. Kompleksowe wdrożenie– QRM nie dotyczy tylko działu produkcji. Metodykę tę wdraża się w całej organizacji, w tym w takich obszarach jak planowanie materiałowe, zaopatrzenie, zarządzanie łańcuchem dostaw, prace biurowe i rozwój nowych produktów.

Autor pokazuje również, jak podwyższyć jakość i obniżyć koszty operacyjne, zyskując dzięki temu większy udział w rynku. Ten praktyczny podręcznik wyjaśnia, w jaki sposób kraje rozwinięte, wykorzystując strategię QRM, mogą skutecznie konkurować z producentami z państw, w których koszty pracy są niskie. Ponadto znajdują się w nim użyteczne wskazówki pokazujące krok po kroku, jak wdrażać QRM, uwzględniające także takie obszary jak księgowość i zarządzanie kosztami.

Cena: 69,90 zł (+ koszt przesyłki kurierem 15,99 zł)

FORMULARZ ZAMÓWIENIA