Marketing w firmie - wsparcie strategiczne i operacyjne

Skuteczny marketing w firmie jest podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, dlatego 4Results pomaga Klientom utworzyć i realizować strategie marketingowe, zoptymalizować zarządzanie marką oraz zbudować silny wizerunek. Tego typu usługi marketingowe mają na celu pozyskanie nowych Klientów, umocnienie świadomości i wiarygodności marki, zwiększenie potencjału sprzedażowego oraz stworzenie stabilnej i wydajnej organizacji firmy.

Zarządzanie marką

Marka to nie tylko nazwa i symbol, logo, które odróżniają produkt lub usługę na tle konkurencji. To także skojarzenia, postawy, wartości psychologiczne i społeczne, emocje, które wywołuje u odbiorców. Marka jest tym wszystkim, z czym przedsiębiorstwo pragnie, aby jego produkt lub usługa były utożsamiane. Kreowanie marki jest procesem strategicznym, który obejmuje zarówno określenie segmentu rynku i pozycji, jaką chce osiągnąć, po ustalenie identyfikacji wizualnej marki i określenie sposobu jej komunikowania na rynku. Wprowadzenie marki na rynek czy ustabilizowanie lub wzrost jej pozycji wymagają właściwego zarządzania marką, a więc opracowania świadomej, spójnej strategii z jednej strony zakorzenionej w wartościach, jakie firma chce zawrzeć w marce, a z drugiej – nastawionej na docelowego odbiorcę.

zebranie, zarządzanie marką

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zrealizuj cele w marketingu, sprzedaży i komunikacji:

  • określ strategię marketingową, sprzedaży i komunikacji (pomagamy na etapach analiz, budowania strategii i jej wdrożenia),
  • stwórz skuteczny marketing produktu, który doprowadzi do osiągnięcia ustalonych celów biznesowych (wspieramy również pojedyncze kampanie, a także wprowadzanie na rynek firm i/lub produktów),
  • dobierz narzędzia i budżety - optymalne dla Twoich celów,
  • zbuduj silny, wyrazisty wizerunek dla swojej firmy i produktów,
  • upewnij się, że nie działasz w próżni (służymy wsparciem na etapie analiz rynku, działań konkurencji, wizerunku, badania opinii klientów),
  • zadbaj o właściwe zasoby i dostawców (pomagamy w rekrutacji, rozwoju kompetencji, wdrożeniach pracowników, selekcji dostawców, prowadzimy audyty kompetencji).

Usługi marketingowe - na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Marketing w firmie? O jakich rezultatach myślisz?

  • Konwersja konsumentów - chcesz zdobywać nowych klientów, poszerzać zasięg, zwiększać sprzedaż?
  • Silna, wyrazista marka - zależy Ci na rozpoznawalności i wiarygodności? Chcesz spójnej, wyrazistej komunikacji?
  • Skuteczniejsza sprzedaż - chcesz budować więcej dobrych relacji z klientami? Sprawniej zarządzać komunikacją z klientami we wszystkich punktach styku i kanałach komunikacji?
  • Stabilna organizacja - chcesz optymalizować zespół (zmniejszyć rotację, wzmocnić kompetencje, budować zgrane zespoły pracujące na wspólne cele)?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na jedno z tych pytań, skontaktuj się z nami:

Marek Massalski +48 506 044 620

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy wdrażaniu strategii i projektów we wszystkich segmentach rynku – od FMCG po B2B, od małych organizacji po marki globalne.

Wykorzystaj nasze
doświadczenie!

Marek Massalski

Konsultant

Zapraszam do kontaktu

 

kontakt