Agnieszka Rynkowska

Trener, coach, konsultant

Wspieram Klientów w procesach wdrażania zmian w organizacji poprzez konsultacje
oraz opracowywanie i wdrażanie programów rozwojowych. Realizując projekty współpracuję
z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji – od zarządu po pracowników operacyjnych. Specjalizuję się w doskonaleniu kompetencji w obszarach przywództwa, zarządzania zasobami ludzkimi, budowaniu zespołów oraz umiejętności interpersonalnych.

Mam ponad 14–letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, selekcji i ocenie pracowników, a także w public relations i promocji. Przez wiele lat pełniłam funkcję dyrektora HR, poznając od strony praktycznej zasady funkcjonowania zarówno korporacji, jak i firm średniej wielkości. Przez 12 lat specjalizowałam się w obszarze projektowania i realizacji programów rozwojowych, dzięki czemu dziś w projektach potrafię połączyć umiejętności dydaktyczne z doświadczeniem

Jestem absolwentką studiów doktoranckich Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania
im. L. Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Biznesu TROP w Warszawie i Szkoły Trenerów
i Konsultantów Zarządzania MATRIK w Krakowie oraz akredytowanym coachem ICF. W swoim dorobku posiadam publikacje naukowe i wystąpienia na konferencjach.

Jako konsultant/trener pracowałam m.in. dla: AC, ADAMPOL, AGROVITA, Alrec In Store, ARHELAN, autoryzowany dealer FORD, autoryzowany dealer SEAT, Bank Zachodni WBK, BIACOMEX, Biazet, ChM, Domy w Stylu, DANONE, Electrum, F7, ING Bank Śląski,  In Temporis Polska,  Izba Celna i Urząd Celny, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Kredyt Bank, Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku,  Komenda Powiatowa Policji w Grajewie, MARS Polska, MEDICOVER, MERKURY Dystrybucja, Molnlycke Health Care, MTM, MTC, MTC PLUS, MSM OSTROWIA, NESTLE Polska, Nestle Waters, Orange, PKS Białystok, Podlaski Urząd Wojewódzki, Politechnika Białostocka, Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku, PZU, SABO, SAMASZ, Sąd Okręgowy w Białymstoku, SM MLEKOVITA, Sokółka Okna i Drzwi, Suempol, Telekomunikacja Polska, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Urząd Skarbowy w Giżycku, Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania.