Aleksandra Bernaś

Analityk

Specjalizuję się w optymalizacji procesów biznesowych w obszarze usług, nowych rozwiązań i technologii IT w oparciu o kompleksową analizę danych. Odpowiadam za projekty wdrożeniowe oraz współuczestniczę w ich realizacji. Moim celem jest dostarczanie organizacjom oczekiwanych wyników z wdrożonych zmian na poziomie zarówno operacyjnym, jak i strategicznym. Moją mocną stroną jest właściwe rozumienie potrzeb i wymagań różnych grup interesariuszy w firmie i poza nią, na różnych szczeblach decyzyjności np. Biznesu, IT, Sprzedaży, Zarządu, Inwestorów, pozostałych osób zewnętrznych. Dzięki temu mogę proponować rozwiązania dostosowane do oczekiwań Klienta.

Doświadczenie zdobywałam w firmach takich jak: Grupa Pracuj Solutions Sp. z o.o., eRecruitment Solutions Sp. z o.o., HSBC Bank Polska S.A. i innych. Byłam odpowiedzialna m.in. za wdrażanie i rozwój najczęściej wykorzystywanego w Polsce systemu do rekrutacji przez Internet (ATS) – eRecruiter.

Jestem absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (kierunek Zarządzanie / specjalizacja: psychologia w zarządzaniu) oraz Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie (kierunek: Ekonomia / specjalizacja: Przedsiębiorstwo na rynku globalnym).