Grzegorz Hryciuk

Konsultant

W 4 Results prowadzę projekty wdrażające zmiany w firmach usługowych w oparciu o metodykę Pozytywna Produktywność®, koncentrującej się na aspektach zespołowości i zaangażowania pracowników oraz osiąganiu realnych korzyści w obszarze produktywności. Współtworzę metodykę oraz rozwijam produkty doradcze nakierowane na budowanie trwałej kultury ciągłego doskonalenia organizacji.

Wcześniej, przez 6 lat, zdobywałem doświadczenie jako Konsultant i Project Manager w polskim oddziale międzynarodowej grupy doradczej. Uczestniczyłem i prowadziłem projekty związane z reorganizacją i transformacją przedsiębiorstw między innymi z branży energetycznej, transportowej, zbrojeniowej. Projektowałem i wdrażałem nowe struktury organizacyjne wraz z docelową etatyzacją, definiowałem i optymalizowałem procesy oraz wspierałem Klientów w skutecznym wdrożeniu zaprojektowanych rozwiązań łącząc najlepsze praktyki zarządzania projektami i zarządzania zmianą.

Prowadziłem projekty doradcze/rozwojowe m.in. dla: CTL Logistics, Energa Elektrownie Ostrołęka, Fortum Heat and Power, PLL LOT, PKP Intercity, Spółki z Grupy Veolia Polska, Tauron Dystrybucja. Zakłady Mechaniczne Tarnów.