Izabela Paciorek

Konsultant / Trener

Uważam, że środowisko pracy, a także atmosfera w firmie powinny stwarzać ludziom przestrzeń do rozwoju i do tego by jak najlepiej wypełniać codzienne obowiązki.

Klientów 4Results wspieram w rekrutacji i budowie zespołów sprzedażowych, które osiągają założone cele. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów budujących zaangażowanie wśród pracowników. Od 7 lat prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu zarządzania doświadczeniem klienta, umiejętności osobistych, zarządzania relacjami. Tworzę narzędzia rekrutacyjne, buduję standardy, pomagam w kształtowaniu karier.

Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym oraz socjologiem, ukończyłam Uniwersytet SWPS oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Posiadam również dyplom Trenera Umiejętności Miękkich zdobyty w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Swoją wiedzę i doświadczenie dodatkowo wzmocniłam dyplomem Job-Coach’a i Doradcy Zawodowego.

Współpracowałam z firmami: Media-Saturn Holding Polska, Ikea Retail, Caelum Development, Echo Investment, Gemini Holdings, Stowarzyszenie: INTRA, Krok Dalej.