Marita Przeździecka

Konsultant

Odpowiadam za prowadzenie wątków projektowych w ramach prac wdrożeniowych opartych o metodologie Lean Management oraz Quick Response Manufacturing. Prowadzę warsztaty i szkolenia, których efektem jest zwiększanie wydajności oraz poprawa organizacji pracy w obszarach produkcyjnych. Wraz z zespołami projektowymi wdrażam narzędzia optymalizacyjne, będące przedmiotem najlepszych praktyk Lean Management i QRM. Zajmuję się optymalizacją i kontrolą zmiany w oparciu o kompleksową analizę danych.

Obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest usprawnianie procesów z zakresu zarządzania logistycznego, a także organizowanie i planowanie gospodarki magazynowej.

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Zarządzanie w transporcie i logistyce. Ukończyłam również Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, kierunek - Ekonomia.

Prowadziłam projekty szkoleniowe / wdrożeniowe m.in. dla: Alrec, Ciech SA, Fresh World, Iglotex, Indykpol, MAGO, Nederman, Radpol, Top Farms, Trodat, Wadim Plast.