Michał Czajkowski

Business Relation Manager

W 4Results odpowiadam za tworzenie i utrzymywanie relacji z Klientami. Dbam o nie w oparciu  zaufanie, zrozumienie potrzeb, stosując najwyższe standardy współpracy. Pomagam na każdym etapie projektu od zrozumienia biznesu i celów Klienta, poprzez zaoferowanie optymalnego rozwiązania, monitorowanie i raportowanie realizacji zadań, aż po podsumowanie zakończonego programu. Drugi obszar moich działań w 4Results to szkolenia. Prowadzę warsztaty dotyczące m. in. angażowania czy zarządzania zmianą.    

W trakcie ponad 20-letniej drogi zawodowej zdobywałem doświadczenie jako przedsiębiorca, a także menedżer w działach sprzedaży, marketingu i wsparcia klientów firm polskich i zagranicznych z branż usługowej, produkcyjnej i handlowej B2B. Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania UW i Szkoły Trenerów STER. W praktyce konsultacyjnej i trenerskiej specjalizuję się we współpracy w zespole, sprzedaży B2B, budowaniu zaangażowania i zespołowym twórczym rozwiązywaniu problemów.

Jestem postrzegany jako osoba o wyjątkowej elastyczności i otwartości, umiejąca budować relacje i dbająca o efektywną współpracę. Jako trener słyszę o sobie, że jestem uważnym obserwatorem, nawiązuję dobry kontakt z całą grupą i jej poszczególnymi członkami, angażuję uczestników zapewniając im wartościowy materiał do wdrożenia. Lubię ludzi, współpracę z nimi oraz tworzenie wartości opartej na ich rozwoju.

W roli trenera brałem udział w projektach dla takich organizacji, jak: Anwil, Ergo Hestia, PKO Bank Polski, Sage, Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego.