Piotr Płochocki

Konsultant

Zajmuję się wdrażaniem zmiany w projektach optymalizacyjnych realizowanych zarówno w firmach produkcyjnych jak i usługowych. Wspieram rozwój klientów w celu efektywnego przeprowadzenia przez proces zmiany. Oprócz wdrażania metodologii Lean, KAIZEN i QRM, odpowiadam także za prowadzenie analiz: procesów produkcji, struktur organizacji, efektywności parku maszynowego, metod pracy, zarządzania zasobami i jakością.
Specjalizuję się we wdrażaniu podejścia i narzędzi Lean, Design of Experiment oraz innowacyjnej metodologii QRM. Dodatkowo zajmuję się wychwytywaniem potencjału organizacji, planowaniem działań optymalizacyjnych, budowaniem systemu Continous Improvement, wdrażaniem mierników oraz przeprowadzaniem i kontrolą procesu zmiany. Ponadto, oprócz szkolenia i wdrażania metody QRM i Lean, będąc certyfikowanym trenerem KAIZEN, wdrażam i szkolę z tej metodologii.
Ukończyłem SGGW oraz SGH (KAIZEN w zarządzaniu jakością usług).

Prowadziłem projekty wdrożeniowe i szkolenia m.in. dla Mago, Iglotex, Korona, Kaprin, Link, Lovink, Radaway, Nestle Waters, Schindler, Indykpol, Jamar, Kreisel, Nederman, Spomlek i Ster.