O Pozytywnej Produktywności® na ekskluzywnym spotkaniu ACCA

4Results zrealizowało w Gdańsku warsztat poświęcony Pozytywnej Produktywności® dla prezesów firm i dyrektorów finansowych.
 
Warsztat odbył się 15 września 2016 r. w Qubus Hotel Gdańsk w ramach ekskluzywnego wydarzenia ACCA Family Meeting. Jest to cykliczne spotkanie członków prestiżowej organizacji ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), zajmującej się kwalifikacjami zawodowymi z zakresu finansów i rachunkowości.
 
Podczas warsztatów Krzysztof Pimpicki, Członek Zarządu 4Results, przedstawił nową metodę Pozytywnej Produktywności®, pomagającej uwolnić czas i energię pracowników back office. Krzysztof Pimpicki: „Pozytywna Produktywność® to system zwiększający, nierzadko wręcz spektakularnie, efektywność pracy w zespołach. Zarazem podnosi satysfakcję pracowników i mobilizację do działania”.  
W firmach często wydaje się, że nie ma już pola do optymalizacji. Tymczasem to tylko pozory. Jeden z liderów podczas warsztatów znalazł do tego zjawiska trafną analogię: „Przypomina to realizowaną przez lata optymalizację wymiany opon w bolidach Formuły 1 w trakcie wyścigu. Na początku zajmowało to ponad minutę, ale stopniowo, dzięki nowych technikom i technologiom czas ten był skracany. Pionierom tego sportu nawet nie śniło się, że dziś będzie zajmowało to około 2 sekund”.
 
Szkoleniu towarzyszyła symulacja, w której uczestnicy przez moment poczuli się jak pracownicy centrum usług. Mogli nauczyć się oszczędzać czas i energię dzięki metodzie wdrażania kolejnych usprawnień procesu. „To było inspirujące doświadczenie, a zarazem – dobra zabawa w zespole” przyznał jeden z uczestników. Kulminacyjnym momentem warsztatu była telekonferencja z gościem specjalnym - Wiceprezesem i CFO Asseco Poland, Rafałem Kozłowskim. Opowiedział on o kulisach wdrażania przez 4Results zmiany w swojej organizacji i odpowiadał na wątpliwości uczestników.
 
Więcej informacji na temat Pozytywnej Produktywności® można znaleźć tutaj.
 
Są jeszcze miejsca na kolejne edycje warsztatów, które odbędą się  w terminach  26 października i 25 listopada w Warszawie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: http://www.4results.pl/budowanie-trwalej-przewagi-konkurencyjnej-centrum-uslug/