Społeczność handlowców „Sales Angels”

Pierwsze spotkanie już za nami.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za tak wysoką frekwencję i udział w spotkaniu.

Marcin Grela - twórca i inicjator przedstawił ideę społeczności i zaraził Uczestników pozytwną energią. Tomek Rudnik z Akademii Rekrutacji przekazał cenne informacje o rynku pracy a Monika Sacewicz z APEXnet zaprezentowała perpektywę pracodawcy i włączyła Uczestników w "burzę mózgów'.

Dziękujemy serdecznie naszym Gościom za ogromny wkład w to wydarzenie.

 
Zwycięzcy konkursu czyli szczęśliwcy, którzy wygrali darmowe bilety na konferencję z udziałem Briana Tracy.
 
Krzysztof ma w sobie ogromną wolę zwyciężania - nie dość, że przy naszym udziale zmienił pracę, to jeszcze wygrał główną nagrodę - bilet GOLD (!!!)
 
Gratulujemy wszystkim ZWYCIĘZCOM i mamy nadzieję, że udział w konferencji zrewolucjonizuje Wasze podejście do współczesnej sprzedaży i pomoże Wam w realizacji coraz ambitniejszych planów.
A kolejne spotkanie już przed nami!
 
Co ma wspólnego sprzedaż ze sportem?
Na pierwszym spotkaniu trochę o tym mówiliśmy i na kolejnym pogłębimy to zagadnienie z udziałem Gościa specjalnego ze świata sportu. Więcej szczegółów otrzymasz już wkrótce. Obserwuj nas również na bieżąco na Facebooku.
 
 

A dodatkowo, jeśli chcesz lepiej poznać samego siebie, zrozumieć sposoby własnego działania i podejmować lepsze decyzje, już na kolejnym spotkaniu 24 sierpnia możesz skorzystać z narzędzia, które stosowane jest w wielu organizacjach na całym świecie.

Dzięki indywidualnej analizie Extended DISC dowiesz się jaki jest Twój naturalny styl zachowania, styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji, mocne strony, to co Cię motywuje a co demotywuje oraz poznasz potencjalne obszary do pracy nad sobą.

Taka wiedza będzie dla Ciebie dodatkową wartością w efektywniejszym poszukiwaniu pracy lub skuteczniejszej sprzedaży.

 

Jak skorzystać? Szczegółowa indywidualna analiza jest dla 5 osób, które jako pierwsze zgłoszą 3 dobrych handlowców na kolejne spotkanie 24.08.2015r.

Formularz rejestracyjny

 

Przypominamy: 

dla wszystkich Uczestników wczorajszego spotkania obniżona o 100PLN cena biletów na konferencję z udziałem legendy sprzedaży Briana Tracy oraz jednego z najlepszych coachów i trenerów Mateusza Grzesiaka - Warszawa, 6.10.2015r. Termin obowiązywania oferty od 1 lipca do 31 sierpnia 2015r.

 

Bilety Silver po obniżce Sales Angels 490PLN

Bilety GOLD po obniżce Sales Angels 690PLN

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo: SalesAngels@4results.pl

 

Do zobaczenia!