Jak uwolnić czas i energię pracowników back office?

Relacja ze spotkania CPD - "Pozytywna Produktywność - Jak uwolnić czas i energię pracowników back office?

25 lutego w Warszawie, odbyło się spotkanie CPD dla członków ACCA, poprowadzone przez Partnera i Członka Zarządu 4 Results – Krzysztofa Pimpickiego.

Spotkanie miało formę warsztatów pod nazwą "Pozytywna Produktywność® - Jak uwolnić czas i energię pracowników back office?" połączonych z case study - Budowanie kultury ciągłego doskonalenia na przykładzie Pionu Finansów Asseco Polska. Gościem specjalnym wydarzenia był Rafał Kozłowski Wiceprezes i CFO Asseco Polska.

O tym, jak wykorzystanie narzędzi Pozytywnej Produktywności® w krótkim czasie przekłada się na skokowy wzrost efektywności i osobistej satysfakcji, uczestnicy spotkania mogli przekonać się podczas angażującej symulacji. Zastosowanie metodyki przynosi rezultaty nie tylko w warunkach „laboratoryjnych”. Trwałość  zmian wprowadzonych dzięki Pozytywnej Produktywności® znajduje potwierdzenie w faktycznie zrealizowanych wdrożeniach, m.in. w firmie Assceo Polska w Pionie Finansowym.

Uczestnicy podczas warsztatów mogli zaczerpnąć konkretnych inspiracji do poszukiwania rozwiązań stojących przed nimi wyzwań związanych z uwalnianiem czasu, energii i budowaniem zaangażowania pracowników m. in. poprzez:

  • skupienie uwagi pracowników na potrzebach klienta wewnętrznego?
  • skuteczne przełożenie strategii i celów funkcji finansowej na codziennie nawyki i działania pracowników
  • przejście z zarządzania przez opinie do zarządzania przez fakty by poprawić sprawność egzekucyjną decyzji, utrzymać jakość, obniżyć koszty i ryzyko.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i frekwencją uczestników.

Jako że wiele osób było zainteresowanych możliwością pogłębienia wiedzy i doświadczeń w tym temacie,  z przyjemnością informujemy, że najbliższa ku temu okazja będzie 22 kwietnia podczas otwartych warsztatów strategicznych – Jak Budować Doskonałość Operacyjną Funkcji Finansowej , na które serdecznie zapraszamy. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: http://www.4results.pl/wp-content/uploads/2016/02/JAK-BUDOWAĆ-DOSKONAŁOŚĆ-OPERACYJNĄ-FUNKCJI-FINANSOWEJ_22.04.2016.pdf