Spotkania społeczności Sales Angels

Współpracując z naszymi Klientami dostrzegliśmy, jak istotni dla funkcjonowania firmy są skuteczni pracownicy działów handlowych, dlatego odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, uruchomiliśmy usługę rekrutacyjno-szkoleniową dla działów sprzedaży. Rekrutujemy na stanowiska od Przedstawicieli Handlowych, Doradców Techniczno-Handlowych, Inżynierów Sprzedaży po kadrę menadżerską – Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Dyrektorów Sprzedaży.

To co nas wyróżnia to fakt, że sami posiadamy doświadczenie w sprzedaży dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej i bardziej precyzyjnie dopasowywać właściwych kandydatów do naszych Klientów.

Wiele firm zgłaszało nam potrzebę zatrudnienia wysoce wykwalifikowanych pracowników działu sprzedaży w związku z tym powołaliśmy do życia społeczność handlowców Sales Angels, której głównym celem jest podnoszenie kompetencji handlowych poprzez:

  • kontakt z doświadczonymi osobami ze świata sprzedaży, które poradziły sobie z wyzwaniami stojącymi przed każdym w tym zawodzie
  • inspirację i motywację do pokonywania codziennych przeszkód w pracy
  • udział w szkoleniach, warsztatach, coachingach
  • jak również dla Kandydatów poszukujących pracy - informacje o rynku pracy w sprzedaży oraz cenne wskazówki dotyczące przygotowania się do poszukiwania pracy

Rekrutowaliśmy m.in. dla:

Hochland
Iglotex
Schindler
Intenson
Beauty Empire
OMV
ETI Polam
Media Impact (Onet.pl, Zumi i Ringier Axel Springer Polska)
Saternus
Apple Premium Resseler - SAD
Kinnarps

Pierwsze spotkanie Społeczności Handlowców odbyło się 29 czerwca i zostało przyjęte bardzo entuzjastycznie przez uczestników a liczne komentarze po spotkaniu, potwierdziły tylko potrzebę tej inicjatywy.

Każde spotkanie ma swój temat przewodni i gościa specjalnego.

Naszymi Gośćmi byli:

- Tomasz Rudnik z Akademii Rekrutacji

- Mariusz Siewierski - menadżer Roberta Lewandowskiego i doświadczony handlowiec - aktualnie Członek Zarządu Agros Nova

- Robert Lipiński - ekspert sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem handlowym B2B

- Piotr Kolmas - Trener Biznesu i autor książki "Sprzedaż pogłębiona 2.0"

- Cezary Boryń - Dyrektor Sprzedaży firmy Iglotex: wcześniej Kamis, Unilever

- Joanna Wazowicz - Konsultant biznesowy i trener sprzedaży. Współpracuje m.in. z firmą Sandler Training Polska, szkoląc doradców motoryzacyjnych Peugota i Citroena

- Sebastian Kotow - wspólnik Briana Tracy, konsultant, doradca strategiczny, mówca biznesowy i wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego

- Łukasz Bieliński - trener sprzedaży. Prowdził wiele szkoleń z technik sprzedaży i rozwoju osobistego m.in. w PZU Życie, ING, Philip Morris, PWN

- Grzegorz Turniak - prezez Akademii Rekomendacji, wieloletni prezes BNI Polska, były prezes Job Pilot oraz założyciel The Top Careers Club. Ekspert w dziedzinie nawiązywania kontaktu tzw. networkingu.

- Witold Anusz - negocjator, trener negocjacji handlowych, trener sprzedaży. Doświadczenie praktyczne zdobywał w takich koncernach jak Coca-Cola, Altadis i Longman.

- Maciej Ciechanowski - menadżer, swoje doświadczenie zdobywał pracując w Metro Group (Media Markt, Real, Saturn itd.), Lidl - członek zarządu, Wella Polska - Country Manager, Land Rover - Managing Director.

- Marek Kurto - menadżer sprzedaży z branży finansowej, który zgromadził ponad 1,5 mld w portfelu klientów. Aktualnie Prezes Crowd Venture.

- Ewa Jochheim i Katarzyna Janas – ekspertki z zakresu motywacji wewnętrznej, trenerki biznesu i członkinie „World Society of Motivation Scientists and Professionals”. Wykorzystując „Reiss Motivation Profile” - narzędzie do pomiaru i analizy motywacji wewnętrznej, współpracują z firmami, dla których motywacja pracowników ma kluczowe znaczenie – od rekrutacji poprzez realizację strategii, zwiększanie efektywności, rozwiązywanie konfliktów do budowania zespołów i rozwoju kadry zarządzającej.

- Rafał Malinowski - ekspert trwałej zmiany ludzkich zachowań, coach samodyscypliny, który od 30 lat regularnie uprawia sport i nie opuścił żadnego treningu.
Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w międzynarodowych korporacjach. Pracuje z przedsiębiorcami, menadżerami i prywatnymi osobami nad skutecznym zwiększeniem ich samodyscypliny i trwałą, pozytywną zmianą ich zachowań.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA NAJBLIŻSZE WYDARZENIE