Sebastian Kotow

MÓWCA BIZNESOWY, DORADCA STRATEGICZNY, CEO w INSTITUTE of BEHAVIORAL DESIGN

Autor, inspirujący mówca i wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA i podyplomowych studiach Psychologia Biznesu dla Menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie CEO w Institute of Behavioral Design (IoBD) - organizacji zajmującej się implementacją wiedzy i narzędzi psychologii pozytywnej, ekonomicznej i neurokogniwistyki w procesach zmian organizacji oraz rozwoju kompetencji menedżerskich.

Jest członkiem Brain&Behavior Society w Londynie, International Association for Research in Economic Psychology oraz Association for Consumer Research. Zasiada w radzie ekspertów ośrodka dialogu i analiz ThinkThank, jest również członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Wiele lat mieszkał i pracował za granicą, głównie w USA i Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski w 2006 r. był prezesem oraz udziałowcem w Brian Tracy International a w latach 2013-2014 był członkiem zarządu Door Group S.A. oraz pełnił rolę CEO firmy FranklinCovey w Polsce. W jego wykładach w ciągu ostatnich 10 lat wzięło udział ponad 80 tys. uczestników z 75 krajów świata. Przemawiał do grup liczących od 100 do ponad 4000 osób. Triathlonista i maratończyk, bierze regularny udział w zawodach serii Ironman i Challenge na całym świecie.