Pomagamy Klientom w doskonaleniu kompetencji niezbędnych do realizowania efektywnej sprzedaży. Współpracujemy zarówno z liderami obszarów sprzedaży i marketingu, jak i z pracownikami tworzącymi zespół sprzedażowy, odpowiadającymi za kontakt z Klientami, handlowcami, przedstawicielami i konsultantami.

 

 

Wyróżnia nas podejście – na wyzwania rozwojowe patrzymy szeroko. Liczy się dla nas wynik Klienta, który - jesteśmy o tym przekonani - zależy wyłącznie od postaw, motywacji i umiejętności pracowników tworzących zespół sprzedażowy.

Predyspozycje sprzedażowe są cenną cechą, która jednak nie zastąpi ugruntowanej wiedzy i kompetencji. Proces sprzedaży jest złożony i wymaga szeregu umiejętności, chociażby inicjowania kontaktu, słuchania, negocjowania, radzenia sobie z zastrzeżeniami, aż po zamknięcie sprzedaży. Wymaga właściwego przygotowania, podejścia, znajomości procedur sprzedaży i dobrej organizacji. Wszystko to składa się ostatecznie na wydajność pracowników. Zespół sprzedażowy jednocześnie reprezentuje firmę w bezpośrednich i pośrednich kontaktach z klientami biorąc czynny udział w budowaniu ich doświadczeń, tzw. customer experience.

Wspieramy rozwój kadr sprzedażowych i marketingu na wszystkich poziomach organizacji i w różnych kontekstach:

Efektywność działań sprzedawców, handlowców i przedstawicieli przekłada się bezpośrednio na poziom sprzedaży, a więc także kondycję finansową przedsiębiorstwa. Warto zatem zadbać o ich kompetencje biorąc pod uwagę konkurencyjność rynku i wysoką świadomość konsumentów, które stawiają coraz wyższe wymagania nie tylko produktom i usługom, ale także obsłudze klienta.

Porozmawiajmy o Twoich
wyzwaniach biznesowych!

Michał Paradowski

Partner i Współwłaścciel 4Results

Zapraszam do kontaktu

 

kontakt