Warsztaty z twórcą QRM Rajanem Suri

W dniu 17 października 2017 r. w Warszawie, w Hotelu InterContinental odbyły się specjalne warsztaty poświęcone metodzie Quick Response Manufacturing, które poprowadził jej twórca - Rajan Suri.

Podczas warsztatów Rajan Suri dzielił się z uczestnikami swoim ponad 20-letnim doświadczeniem oraz doświadczeniem zespołów wdrażających metodę QRM w ponad 200 projektach na całym świecie, w małych i średnich firmach lokalnych oraz w wielkich koncernach globalnych.

Wydarzenie zgromadziło ponad 50 osób z około 30 przedsiębiorstw, poszukujących odpowiedzi na pytanie jak skutecznie skracać czasy realizacji dla produkcji małoseryjnej i projektowej.

Dodatkową wartością wydarzenia, był udział przedstawicieli firm, które rozpoczęły już przygodę z QRM i chętnie opowiadały o tym, jak QRM zmienia organizacje w których pracują.

Na zakończenie warsztatów Rajan Suri wręczył certyfikaty osobom, które ukończyły szkolenie i zdały egzamin na Specjalistę QRM Alpha ®.

Następnego dnia obyła się wizyta u naszego Klienta – w firmie Alrec, w Łodzi, która już od 4 lat z powodzeniem wdraża QRM.

Przedstawiciele firmy Alrec pokazali twórcy metody jak QRM działa u nich w praktyce. W drugiej połowie dnia odbył się warsztat dla liderów i członków Q-cell i Q-ROC oraz dostawców Alrec. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach i serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia związane z metodą QRM.