Zarządzanie coachingowe - Skuteczne narzędzie do realizacji celów biznesowych

Dla kogo?
  • Myślisz o sprawdzeniu, w jaki sposób możesz wykorzystywać podejście coachingowe w konkretnych sytuacjach menedżerskich?
  • Chcesz poznać zasady, na których opiera się coaching i nauczyć się stosować narzędzia coachingowe?
  • Chcesz być menedżerem, który biegle wplata podejście coachingowe w sposoby osiągania rezultatów poprzez ludzi?
  • Zastanawiasz się, w jaki sposób wydobyć z pracowników więcej zaangażowania, pasji i innowacyjności?
  • Dotychczasowe sposoby zarządzania nie spełniają Twoich oczekiwań i chcesz spróbować czegoś innego?
Korzyści:
  • Zdobycie umiejętności stosowania podejścia coachingowego w codziennej pracy
  • Opanowanie praktycznych metod coachingu
  • Wzrost skuteczność działania, poprawa relacji z podwładnymi i otoczeniem
Czas:

27-28 października 2015r.

Szkolenie trwa 2 dni. W trakcie szkolenia przewidujemy przerwy kawowe oraz lunche. Po pierwszym dniu szkolenia zapraszamy na koktajl.

Miejsce:

Warszawa, Hotel Westin, Al. Jana Pawła II 21

Cena szkolenia: 2 900 zł + VAT

10% rabatu dla dotychczasowych klientów 4 Results!

 

Zapisy:

Telefon: +48 (22) 458 66 10

E-mail: info@gbip.com.pl

 Szczegółowy program

 

Prowadzący: Rafał Zdańkowski

TRENER, KONSULTANT, PSYCHOLOG

Wspieram Klientów w budowaniu i rozwoju kapitału ludzkiego. Pomagam pełniej wykorzystywać potencjał tkwiący w ludziach i efektywniej nim zarządzać. Działam zarówno na poziomie strategii organizacji, jak i przy operacyjnej współpracy z menedżerami i szefami pionów biznesowych.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji szkoleń, warsztatów, projektów badawczych i doradczych oraz pracy indywidualnej nad rozwojem kompetencji osobistych w wielu obszarach. Moje pierwsze doświadczenia zdobywałem jeszcze jako student Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego biorąc udział w badaniach nad postawami pracowników prywatyzowanych przedsiębiorstw i ich współuczestnictwa w procesie zmian. I od tego momentu w 1990 roku rozpoczęła się moja przygoda z łączeniem psychologii i biznesu.

Prowadzę szkolenia i warsztaty w obszarach przywództwa, zarządzania zmianą, zarządzania ludźmi, coachingu menedżerskiego, rozwoju kompetencji społecznych, zwiększania efektywności osobistej, komunikacji interpersonalnej.

Podczas indywidualnych sesji coachingowych wspieram rozwój kompetencji menedżerskich kadry zarządzającej, a poprzez warsztaty teamcoachingowe pomagam zespołom osiągnąć wyższy poziom współdziałania. Pełnię także rolę konsultanta na wszystkich etapach projektów
– od analizy i diagnozy potrzeb, po opracowanie rozwiązań i ich wdrażanie.

Specjalizuję się m.in. w projektowaniu i wdrażaniu systemów ocen okresowych i oceny kompetencji, Assessment i Development Center. Prowadzę projekty rozwijające kompetencje współpracy i komunikacji, a także umiejętności zarządcze i menedżerskie. Mam również doświadczenie w projektach facylitacji pracy grupowej.

Od 1994 roku prowadzę różnego rodzaju szkolenia i konsulting zarówno w środowiskach dużych, międzynarodowych korporacji, jak i w polskich przedsiębiorstwach i instytucjach.

Jako konsultant/trener pracowałem m.in. dla: Betex, Bonduelle, Erbud, Monier Polska, Budinpol, Builder, CZB Hadex, Dekorgips, TP Emitel, HEF Kotły Węglowe, KZPP w Krapkowicach, Lafarge Dachy, Macro Cash & Carry, Medicover, Melle Polska, Multiserwis, Nederman Manufacturing, Nestle Waters Polska, Okpol, Opolwap (obecnie Lhoist Opolwap), OVITA Nutricia (obecnie NUTRICIA), PLIVA Kraków, PKN Orlen, PTE Bankowy, PZU, PZZ w Brzegu, Raiffeisen Bank, REMEI Polska, SeegerDach, SKOK im. Powstańców Śląskich, Sponsor, SVZ Poland, Telekomunikacja Polska, WABCO Polska, Z.C.W. Górażdże (obecnie Górażdże Cement), ZETO Białystok.