Nasze podejście do zarządzania wynikami i ciągłego doskonalenia nazwaliśmy Pozytywną Produktywnością. Zapraszamy na landing page tej metodologii:  www.positiveproductivity.eu

 

Po  latach doświadczeń z wdrażaniem systemu zarządzania wynikami i ciągłego doskonalenia opracowaliśmy podejście, które nazwaliśmy Pozytywną Produktywnością. Odkryliśmy, że tajemnica trwałego sukcesu tkwi w dwóch czynnikach – transparentności i odpowiednio wdrażanych nawykach zespołowych. Ten pierwszy element, zapewniany przez stały i szczegółowy pomiar działań pracowników sprawia, że nie poruszamy się w sferze domysłów. Dokładnie wiemy zatem, na co poświęcany jest czas całego zespołu w konkretnym okresie, możemy też śledzić trendy zmiany wyników. To daje nam punkt wyjścia do analizy różnych marnotrawstw i pracy nad nawykami zespołowymi, które będą je eliminowały, a zarazem: zachęcały do ciągłego poprawiania wyników teamu. Następuje zmiana kulturowa – pracownicy sami rozglądają się, jak optymalizować otoczenie, gdzie można jeszcze zrobić coś lepiej.

Efektem wdrożenia jest to, że Klient tą samą liczbą osób może  wykonywać więcej zadań. Lub –  w przypadku, gdy np. część pracowników z różnych przyczyn opuszcza organizację, albo przechodzi na długotrwałe urlopy np. macierzyńskie, Klient nie musi  przesadnie inwestować w rekrutację. Zespoły mają bowiem pomysły i narzędzia do skutecznej realizacji tej samej ilości zadań mniejszym zespołem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z dwoma kluczowymi filarami Pozytywnej Produktywności TUTAJ