Opinie uczestników gry symulacyjnej SysTeams Change

"Szkolenie uzmysławia uczestnikom, jak kluczowe jest dokładnie planowane i wdrażane krok po kroku
działań mających pozytywnie wpłynąć na całą organizację, która musi nieustannie się zmieniać, jeżeli chce się rozwijać."

Kacper Krzyszczak
Kierownik Biura Obsługi Spółek Stowarzyszonych
MAGO

 

"SysTeams Change to bardzo dobry produkt, w wysoce efektywny sposób wspiera przyswajanie zagadnień przedstawianych na szkoleniu. Zagadnienia przepracowane podczas gry znajdują swoje wykorzystanie w biznesowej rzeczywistości. Zdecydowanie polecam.

Grzegorz Borkowski
Zastępca Dyrektora Dystrybucji
Iglotex

 

„Kluczowa korzyść z uczestnictwa w grze SysTeams Change to połączenie wiedzy i praktyki z zakresu zarządzania projektami i zarządzania zmianą. 
W 2 dni nauczyłam się jak zachęcić osoby objęte procesem zmian do rzeczywistego w nich udziału oraz jak wyzwalać energię zaangażowania.”

Aleksandra Dziedzinkiewicz
Kierownik Zespołu Szkoleń
Medicover

 

„Szkolenie dało mi konkretny zestaw narzędzi, który mogę wykorzystywać od razu po szkoleniu. (…)
Uświadomiłam sobie, w jaki sposób powinnam komunikować zmiany, żeby były właściwie rozumiane i żeby pracownicy mogli łatwiej je akceptować i aktywnie w nich uczestniczyć.
Gra symulacyjna Zarządzanie Zmianą SysTeams Change to jedno z najbardziej inspirujących szkoleń, w których miałam szansę uczestniczyć”
 
Magdalena Lasocka
Kierownik ds. zarządzania procesami i jakością obsługi klienta
Medicover
 
 
 

 

„Ta gra dała mi możliwość doświadczyć bardzo szybkiego i efektywnego procesu uczenia się. To, że wyzwala też przy okazji niesamowicie mocne emocje dodatkowo potęguje proces uczenia się,
a także pozwala zrozumieć emocje przechodzenia przez poszczególne fazy zmiany. Dodatkowo doskonale pokazuje twarde i miękkie elementy procesu, które muszą współgrać razem,
żeby proces zmiany zachodził efektywnie. Osobiście - niesamowite doświadczenie. Uważam ze każda osoba, która przeprowadza zmiany w organizacjach powinna go doświadczać.”

Beata Wrzosek
HR Manager
Danone
 
 
„Zakres szkolenia dotyka dwóch ważnych warstw przeprowadzanych zmian w organizacjach: twardej i miękkiej. Pierwsza z nich dobrze jest nam znana z metodyk zarządzania projektami,
natomiast druga trochę niedoceniania odkrywa olbrzymią rolę zachowań i emocji uczestników zmiany. Umiejętne wykorzystanie powyższej wiedzy  pozwoli nam
na lepsze zarządzanie postępami projektów oraz komunikację.”
 

Albert Jarosz
Kierownik ds. kluczowych projektów
Medicover

 

Podczas gry symulacyjnej Zarządzanie Zmianą - SysTeams Change doświadczyłam na własnej skórze efektów swoich decyzji we wdrażaniu zmiany. Było to bardzo emocjonujące i ciekawe.
Warsztat komunikacyjny dostarczył podstaw teoretycznych oraz narzędzi do skutecznego wprowadzania projektów. Szkolenie bardzo przydatne, prowadzone w ciekawy, dynamiczny sposób.

Dorota Fila
Kierownik Centrum
Medicover