What we focus on:

PEOPLE

We, as a team, are the foundation ÔÇô our competences, experience, knowledge, energy and approach to challenges form the basis of our success and development.

DETERMINATION

We believe that there is no such thing as a business or organisational problem that can’t be solved. We are jointly responsible for the result. We fight until the very end!

EXPERTISE

We don’t work ad hoc, but based on facts, data and conclusions from our analyses. Our expertise lets us achieve results and tailor measures to the capabilities of our clients.

DEVELOPMENT

Providing solutions that strengthen the market position of companies requires us to constantly self improve. That’s why we invest in the development of our experts.

PRACA: Konsultant ds. optymalizacji proces├│w produkcyjnych i biznesowych

Konsultant ds. optymalizacji proces├│w produkcyjnych i biznesowych (Specjalista ds. Lean)

Zapraszamy do pracy w firmie, kt├│ra charakteryzuje si─Ö tw├│rcz─ů, dynamiczn─ů i przyjazn─ů atmosfer─ů. 4 Results Sp. z o.o. to firma, kt├│rej celem jest wspieranie klient├│w w znalezieniu trwa┼éych rozwi─ůza┼ä dla ich problem├│w z zakresu zarz─ůdzania operacyjnego i wdra┼╝ania zmian.

Wyr├│┼╝nia nas:

  • ┼ü─ůczenie twardych i mi─Ökkich czynnik├│w w procesie wdra┼╝ania zmian
  • Dostosowywanie rozwi─ůza┼ä do potrzeb konkretnego klienta poprzez stosowanie r├│┼╝nych narz─Ödzi i metod pracy
  • Wspieranie pracownik├│w klienta w wypracowywaniu optymalnych rozwi─ůza┼ä, przekazywanie metodologii pracy ÔÇô koncentracja na zaanga┼╝owaniu pracownik├│w w proces osi─ůgania rezultat├│w

Od kandydat├│w oczekujemy:

    • Wykszta┼écenia wy┼╝szego technicznego
    • Min. 3 lata do┼Ťwiadczenia pracy na stanowisku kierowniczym w ┼Ťrodowisku produkcyjnym
    • Do┼Ťwiadczenia w opracowywaniu oraz wdra┼╝aniu projekt├│w optymalizacyjnych
    • Doswiadczenia w Zarz─ůdzaniu Projektami

Znajomo┼Ťci:

    • Narz─Ödzi Lean Management w praktyce m.in. identyfikacji problem├│w i generowania rozwi─ůza┼ä, balansowania linii, mapowania proces├│w i strumienia warto┼Ťci, planowania i sterowania produkcj─ů podnoszenia efektywno┼Ťci maszyn itp.
    • Six Sigma ÔÇô mile widziana
    • J─Özyka angielskiego w mowie i pi┼Ťmie (bieg┼éa)
    • Pakietu MS Office
  • Umiej─Ötno┼Ťci analitycznego i krytycznego my┼Ťlenia oraz pomys┼éowo┼Ťci
  • Wewn─Ötrznej motywacji, przedsi─Öbiorczo┼Ťci i dynamizmu
  • Mobilno┼Ťci, dyspozycyjno┼Ťci i elastyczno┼Ťci w dostosowywaniu si─Ö do nowych warunk├│w
  • Umiej─Ötno┼Ťci pracy w zespole

Zakres obowi─ůzk├│w:

    • Inicjowanie projekt├│w optymalizacyjnych
    • Prowadzenie projekt├│w Lean poprzez proponowanie odpowiednich narz─Ödzi i technik, uzgadnianie rozwi─ůza┼ä z w┼éa┼Ťcicielami obszar├│w, wdra┼╝anie rozwi─ůza┼ä oraz monitorowanie ich funkcjonowania oraz wdra┼╝anie dzia┼éa┼ä koryguj─ůcych
    • Opracowywanie oraz wdra┼╝anie narz─Ödzi i metod w oparciu o filozofi─Ö Continuous Improvement
    • Praca nad ci─ůg┼éym doskonaleniem proces├│w
    • Dba┼éo┼Ť─ç o realizacj─Ö przyj─Ötej strategii
    • Wspieranie budowania ┼Ťwiadomo┼Ťci Lean w┼Ťr├│d pracownik├│w; propagowanie kultury i filozofii Lean Manufacturing
    • Organizowanie oraz prowadzenie warsztat├│w i szkole┼ä nt. Lean Manufacturing

Oferujemy:

        • Prac─Ö w firmie o ugruntowanej pozycji
        • Wp┼éyw na przysz┼éo┼Ť─ç firm naszych klient├│w przez rozwi─ůzywanie ich bie┼╝─ůcych problem├│w, podnoszenie efektywno┼Ťci oraz przeprowadzanie organizacji klient├│w przez zmiany
        • Do┼Ťwiadczenie w r├│┼╝nych bran┼╝ach i aspektach zarz─ůdzania firmami
        • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju w ramach struktury firmy
        • Prac─Ö w zespole o wszechstronnej wiedzy i bogatych mi─Ödzynarodowych do┼Ťwiadczeniach wprowadzania zmian w zak┼éadach produkcyjnych
        • Konkurencyjne wynagrodzenie po┼é─ůczone z systemem premiowym
        • Samodzielno┼Ť─ç i odpowiedzialno┼Ť─ç w dzia┼éaniu

Miejsce pracy:

          • Warszawa, woj. Mazowieckie. Praca wykonywana na terenie ca┼éej Polski. Osoby zainteresowane nasz─ů ofert─ů prosimy o pilne przesy┼éanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdj─Öciem na adres:

    • ┬á

olga.zezula@4results.pl

Gwarantujemy ca┼ékowit─ů poufno┼Ť─ç przes┼éanych informacji, zastrzegaj─ůc sobie mo┼╝liwo┼Ť─ç odpowiedzi jedynie na wybrane przez nas oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli:┬áWyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw─ů z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.

PRACA: Trener / Konsultant

W zwi─ůzku z rozszerzaniem swojej dzia┼éalno┼Ťci poszukujemy osoby do wsp├│┼épracy jako:

Trener / Konsultant

Region: preferowana Warszawa/ Cała Polska

Opis stanowiska:

Poszukujemy os├│b do prowadzenia dzia┼éa┼ä rozwojowych dla organizacji biznesowych w zakresie trening├│w, szkole┼ä, prowadzenia proces├│w wdro┼╝eniowych i proces├│w doradczych. Szukamy os├│b, kt├│re w ramach swoich kompetencji w┼é─ůcz─ů si─Ö w realizacj─Ö oferowanych przez nas proces├│w wdra┼╝ania zmian. Oczekujemy gotowo┼Ťci w tworzeniu rozwi─ůza┼ä i ich dostarczania, wspierania w zakresie rozwoju kompetencji, zmian organizacyjnych, sprzeda┼╝y i restrukturyzacji, wdra┼╝ania strategii.

Od os├│b sk┼éadaj─ůcych ofert─Ö dotycz─ůc─ů wsp├│┼épracy oczekujemy:

Do┼Ťwiadczenia:

  • W tworzeniu proces├│w rozwojowych
  • W efektywnym wdra┼╝aniu zmian organizacyjnych
  • W prowadzeniu szkole┼ä dla kadry mened┼╝erskiej

  • Proces├│w biznesowych
  • Pracy w ┼Ťrodowisku korporacyjnym
  • Metod i zasad pracy projektowej

Oferujemy:

  • Elastyczn─ů form─Ö wsp├│┼épracy
  • Prac─Ö w entuzjastycznym zespole
  • Szans─Ö rozwoju zawodowego w dynamicznie zmieniaj─ůcej si─Ö organizacji
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç wsp├│┼épracy w zakresie wdra┼╝ania zmian w najlepszych organizacjach w Polsce
  • Poznanie i prac─Ö z presti┼╝owym know-how

Etapy rekrutacji

  1. CV wraz z opisem do┼Ťwiadczenia jako Trener/Konsultant
  2. Rozmowa telefoniczna
  3. Poprowadzenie 30-minutowego fragmentu szkolenia pokazuj─ůcego styl pracy i kompetencje
  4. Rozmowa na temat warunków współpracy

Gwarantujemy ca┼ékowit─ů poufno┼Ť─ç przes┼éanych informacji, zastrzegaj─ůc sobie mo┼╝liwo┼Ť─ç odpowiedzi jedynie na wybrane przez nas oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw─ů z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”

Oferty prosimy wysyłać na adres:

martyna.marczak@4results.pl

See how we work:

Recognition

Optimization plan

Implementation and results

Consultants' career path at 4Results:

  • ANALYST Ôçĺ

  • JUNIOR CONSULTANT Ôçĺ

  • CONSULTANT Ôçĺ

  • SENIOR CONSULTANT Ôçĺ

  • PROJECT MANAGER Ôçĺ

  • PARTNER

Trainers' career path at 4Results:

At 4Results, from the moment they enter the organisation, trainers develop Agile Leadership skills, which means creating solutions, running groups in changing conditions, and real challenges.

Our identity metaphor is “Be like Bruce Willis in Die Hard”. This involves strong DNA that combines the roles of inspirer and implementer, leader and facilitator.

The trainers’ career path starts with standard projects, then moves to dedicated academies, and finally to facilitation, team coaching and strategic processes.

4Results is known for developing unique competences in the whole team, such as drama-based work (based on the Steps Drama methodology), conducting business simulations, Implementation Toolkit, etc.

In order to deal well with everyday project challenges:

  1. we conduct a supervisory process led by extremely experienced trainers and consultants;
  2. we organise regular training meetings, during which we teach new skills, refresh existing ones, and prepare for new challenges;
  3. we create a team that really supports each other, we actively use applications for fast exchange of experiences and launch direct communication channels.

FOR WHAT DO WE LIKE OUR WORK?

A great team

Projects, challenges, approach to Clients

The possibility of development and a good atmosphere

Watch a video of employees' statements:

Switch The Language

    Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

    ADDRESS

    63739 street lorem ipsum City, Country

    PHONE

    +12 (0) 345 678 9

    info@company.com

    Cart