Katarzyna Kuras-Dobrowolska

KONSULTANT

Praca w konsultingu to dla mnie nie pomysł na pracę, ale pomysł na życie. Poprzez kreowanie lepszej rzeczywistości dla firm, z którymi współpracujemy wiem, że dajemy nowe szanse na rozwój polskiej przedsiębiorczości i biznesu. Od trzynastu lat w biznesie, od pięciu w konsultingu – realizuję projekty, warsztaty i szkolenia w oparciu o najlepsze praktyki Lean Manufacturing, Inżynierii Przemysłowej oraz Quick Response Manufacturing.

Moją podstawową zasadą pracy jest analiza potrzeb i oczekiwań klienta, a następnie zderzenie ich z potrzebami rynku, na którym klient działa. Zarządzam programami doskonalącymi i rozwojowymi dla klientów z każdej branży. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich firmach motoryzacyjnych jak Bosch, GKN Driveline czy Cooper Standard. Dały mi one świetny warsztat wiedzy i doświadczeń z Lean i Inżynierii, który mogłam następnie z sukcesem wdrażać u klientów z innych gałęziach przemysłu.

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską Wydział Mechaniczny (Systemy Produkcyjne), gdzie elementów Ciągłego Doskonalenia mogłam uczyć się od najlepszych profesorów w tej dziedzinie w kraju. Studiowałam także w Wyższej Szkole Bankowej, gdzie ukończyłam studia z zakresu „Six Sigma” oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu studia – „Inwestycje, Rozwój, Giełda”.

Posiadam także certyfikat z zakresu Inżynierii Przemysłowej wydany przez niemieckie stowarzyszenia rozwijające metodologię analizy, kształtowania i rozwijania stanowisk pracy i procesów (MTM i REFA).

Prowadziłam projekty wdrożeniowe i szkoleniowe m.in. dla: Avon, Alrec, Mago SA, SVZ, Radpol, Jamar, Pol-Foods, Nipplex, Ciech SA, Lovink, Regenersis, Paged SA, Trodat, Aquael, Mikomax oraz Nowel.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart