Michał Czajkowski

BUSINESS RELATION MANAGER

W 4Results odpowiadam za tworzenie i utrzymywanie relacji z Klientami. Dbam o nie w oparciu o zaufanie, zrozumienie potrzeb, stosując najwyższe standardy współpracy. Pomagam na każdym etapie projektu od zrozumienia biznesu i celów Klienta, poprzez zaoferowanie optymalnego rozwiązania, monitorowanie i raportowanie realizacji zadań, aż po podsumowanie zakończonego programu. Drugi obszar moich działań w 4Results to szkolenia. Prowadzę warsztaty dotyczące m. in. angażowania czy zarządzania zmianą.    

W trakcie ponad 20-letniej drogi zawodowej zdobywałem doświadczenie jako przedsiębiorca, a także menedżer w działach sprzedaży, marketingu i wsparcia klientów firm polskich i zagranicznych z branż usługowej, produkcyjnej i handlowej B2B. Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania UW i Szkoły Trenerów STER. W praktyce konsultacyjnej i trenerskiej specjalizuję się we współpracy w zespole, sprzedaży B2B, budowaniu zaangażowania i zespołowym twórczym rozwiązywaniu problemów.

Jestem postrzegany jako osoba o wyjątkowej elastyczności i otwartości, umiejąca budować relacje i dbająca o efektywną współpracę. Jako trener słyszę o sobie, że jestem uważnym obserwatorem, nawiązuję dobry kontakt z całą grupą i jej poszczególnymi członkami, angażuję uczestników zapewniając im wartościowy materiał do wdrożenia. Lubię ludzi, współpracę z nimi oraz tworzenie wartości opartej na ich rozwoju.

W roli trenera brałem udział w projektach dla takich organizacji, jak: Anwil, Ergo Hestia, PKO Bank Polski, Sage, Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Koszyk