Rekrutacja i doskonalenie ludzi od sprzedaży

Prowadząc u Klientów projekty dostrzegamy, jak istotne jest dziś znalezienie kompetentnych pracowników do działów rynkowych – sprzedaży, marketingu czy obsługi klienta.

Sales Angels

Co oferujemy?

Staramy się wyprzedzać rynek. To dlatego stworzyliśmy sieć profesjonalistów Sales Angels. Dzięki niej mamy dostęp do obszernej bazy specjalistów – jesteśmy w stanie wesprzeć proces rekrutacji. Wybierzemy odpowiednich kandydatów, a następnie zadbamy o ich rozwój, prowadząc szkolenia i indywidualny coaching sprzedażowy. Usługa taka może być poprzedzona kompleksową analizą działu handlowego.

Usługa rekrutacji skierowana jest do działów rynkowych firm. Jej zaletą jest połączenie doświadczenia firmy wdrożeniowej i konsultingowej 4Results ze znajomością funkcjonowania działów handlowych. Nie tylko potrafimy znaleźć handlowców, ale bierzemy odpowiedzialność za wyniki ich pracy po zatrudnieniu. To daje większą szansę powiększenia zysku i uzyskania przewagi na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. 

wyłącznie dla

obszarów rynkowych.

Przebieg procesu rekrutacji

Etap 1

Przygotowanie do rekrutacji

poznanie zakresu obowiązków i profilu idealnego kandydata

Etap 2

Proces rekrutacji – przewidywany czas trwania: 3-10 tygodni

 • analiza bazy danych kandydatów, poszukiwanie najlepszych kandydatów
 •  selekcja napływających aplikacji, wywiady telefoniczne
 •  spotkania rekrutacyjne
 • weryfikacja referencji wybranych osób
 •  rekomendowanie kandydatów spełniających kryteria

Etap 3

Program rozwoju zatrudnionego handlowca

coaching sprzedażowy, szkolenia, doradztwo w zakresie podnoszenia efektywności sprzedaży

Nasi Klienci cieszą się rezultatami:

0762_marcin grela1

Co oferujemy w ramach rozwoju kadr?

 • Warsztaty strategiczne to skuteczny sposób na doprecyzowanie wizji, strategii i zaplanowanie celów. Pozwalają ustalić taktykę działań rynkowych i wypracować ścieżkę działań wspierających pracowników.
 • Coaching ekspercki dla managera to forma indywidualnego wsparcia dla szefa obszaru. Z doświadczenia wiemy, że tego rodzaju sesje coachingowe przekładają się na:
  – szybszy rozwój w sprawowanej funkcji,
  – pożądaną zmianę przyzwyczajeń i nawyków,
  – lepszą koncentrację na celach biznesowych,
  – skuteczność w osiąganiu rezultatów.
 • Merytoryczny sparing partner – udostępniamy możliwość współpracy z doświadczonym ekspertem i praktykiem np. z innego biznesu. Sparing partner nie musi być związany z 4Results. Sparingi mają charakter indywidualnych rozmów lub pracy zespołowej.
 • Rozwój kompetencji pracowników realizowany poprzez dedykowane warsztaty, szkolenia, gry symulacyjne, projekty asessment i development center oraz coaching.

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach biznesowych!

Marcin Grela, KONSULTANT SZEF SALES ANGELS

Czas czytania: 2 minuty

Pierwsze spotkanie już za nami.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za tak wysoką frekwencję i udział w spotkaniu.

Marcin Grela – twórca i inicjator przedstawił ideę społeczności i zaraził Uczestników pozytwną energią. Tomek Rudnik z Akademii Rekrutacji przekazał cenne informacje o rynku pracy a Monika Sacewicz z APEXnet zaprezentowała perpektywę pracodawcy i włączyła Uczestników w “burzę mózgów’.

Dziękujemy serdecznie naszym Gościom za ogromny wkład w to wydarzenie.

Zwycięzcy konkursu czyli szczęśliwcy, którzy wygrali darmowe bilety na konferencję z udziałem Briana Tracy.

 
Krzysztof ma w sobie ogromną wolę zwyciężania – nie dość, że przy naszym udziale zmienił pracę, to jeszcze wygrał główną nagrodę – bilet GOLD (!!!)
 
Gratulujemy wszystkim ZWYCIĘZCOM i mamy nadzieję, że udział w konferencji zrewolucjonizuje Wasze podejście do współczesnej sprzedaży i pomoże Wam w realizacji coraz ambitniejszych planów.
 

A kolejne spotkanie już przed nami!

Co ma wspólnego sprzedaż ze sportem?
Na pierwszym spotkaniu trochę o tym mówiliśmy i na kolejnym pogłębimy to zagadnienie z udziałem Gościa specjalnego ze świata sportu. Więcej szczegółów otrzymasz już wkrótce. Obserwuj nas również na bieżąco na Facebooku.
 
 

A dodatkowo, jeśli chcesz lepiej poznać samego siebie, zrozumieć sposoby własnego działania i podejmować lepsze decyzje, już na kolejnym spotkaniu 24 sierpnia możesz skorzystać z narzędzia, które stosowane jest w wielu organizacjach na całym świecie.

Dzięki indywidualnej analizie Extended DISC dowiesz się jaki jest Twój naturalny styl zachowania, styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji, mocne strony, to co Cię motywuje a co demotywuje oraz poznasz potencjalne obszary do pracy nad sobą.

Taka wiedza będzie dla Ciebie dodatkową wartością w efektywniejszym poszukiwaniu pracy lub skuteczniejszej sprzedaży.

Jak skorzystać? Szczegółowa indywidualna analiza jest dla 5 osób, które jako pierwsze zgłoszą 3 dobrych handlowców na kolejne spotkanie 24.08.2015r.

Przypominamy: 

dla wszystkich Uczestników wczorajszego spotkania obniżona o 100PLN cena biletów na konferencję z udziałem legendy sprzedaży Briana Tracy oraz jednego z najlepszych coachów i trenerów Mateusza Grzesiaka – Warszawa, 6.10.2015r. Termin obowiązywania oferty od 1 lipca do 31 sierpnia 2015r.

Bilety Silver po obniżce Sales Angels 490PLN

Bilety GOLD po obniżce Sales Angels 690PLN

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo: SalesAngels@4results.pl

Do zobaczenia!

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart