Jakie firmy powinny korzystać z TPM?

Podejście Total Productive Maintenance proponujemy przede wszystkim firmom wytwarzającym produkty w systemie ciągłym, masowym, wielkoseryjnym, a także organizacjom utrzymującym duży park maszynowy.

Metoda TPM bazuje na elementach, które z powodzeniem mogą być wdrażane wybiórczo jako uzupełnienie podejścia Lean Management. Wybrane elementy TPM można też wdrażać w firmach produkujących krótkie serie.

TPM jest właściwą strategią dla firm, które w długim terminie planują: kontrolować swój rozwój, umacniać pozycję rynkową, podnieść poziom bezpieczeństwa,
zapewnić pracownikom atrakcyjne środowisko pracy przy osiągnięciu maksymalnej efektywności zasobów.

TPM w liczbach:

do %
wzrost efektywności
do %
redukcji odpadu
do %
redukcja awaryjności
+
przeszkolonych ludzi

Co mówią firmy o TPM:

QRM jest dla Ciebie jeżeli Twoja firma:

Potrzebuje krótkich czasów reakcji

Firma wytwarza produkty na indywidualne zamówienia klientów  lub w krótkich seriach i potrzebuje to robić znacznie szybciej!

Poprawy terminowości zleceń

Poziom realizacji zamówień nie jest zadawalający, a klienci coraz bardziej narzekają na serwis i terminowość!

Lepszej współpracy w firmie

Firma projektuje lub wytwarza rozwiązania, produkty lub usługi wymagające dobrej współpracy biura i produkcji!

Uproszczenia procesu planowania

Przepływ materiału jest skomplikowany, produkcja w toku wysoka, wszystkie zasoby zajęte, a nasze czasy realizacji rosną!

Nasi klienci czerpią korzyści z QRM:

Historie sukcesów: zobacz jak nasi Klienci wygrywają konkurencję dzięki QRM...

Jesteśmy założycielami QRM Institute

4Results to jedyny polski przedstawiciel QRM Institute – największej na świecie sieci partnerów (firm doradczych) propagujących praktyczne wykorzystanie metody QRM i wdrażających tę metodę w wielu przedsiębiorstwach na całym świecie. QRM Institute prowadzi europejską certyfikację specjalistów QRM na 3 poziomach zaawansowania (Bronze, Silver oraz Gold)

Polecane produkty:

zyskaj-na-czasie_3265a1

książka „Zyskaj na czasie”

certificate

program certyfikacji QRM

Klienci o współpracy z 4Results

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą 4Results ze względu na dużą dbałość o jakość przeprowadzonych szkoleń, warsztatów, konsultacji i wdrożeń. Zdecydowanie polecam 4Results jako świetnego partnera biznesowego i rekomenduję tę firmę każdej organizacji.
Józef Maszyński
Członek Zarządu, SVZ Industrial Fruit & Vegetables Ingredients

Bądź na bieżąco!

Kto powienien skorzystać z metody QRM?

QRM kierujemy nie tylko do firm produkcyjnych. Spektakularne rezultaty osiągają również firmy usługowe realizujące projekty czy działające w różnych usługach 

Podejście QRM jest adresowane do wszystkich firm, którym zależy na skróceniu do minimum czasu dostarczania zamawianych produktów lub usług.

Wykorzystaj QRM jeśli nie wyrabiasz się z obsługą licznych zamówień, firma jest przeciążona ponad moce przerobowe i w konsekwencji, przez opóźnienia, traci zaufanie swoich klientów.

QRM to zazwyczaj projekt wdrożeniowy realizowany w średnim okresie. Polega na zmianie dotychczasowego podejścia organizacji do realizacji zamówień. 

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Koszyk